top of page

Mastro Defence System

  Mastro Defence System to hybryda stworzona z wielu systemów, którego bazę stanowią Silat oraz filipińskie sztuki walki z elementami BJJ, Krav Maga i MMA. Takie połączenie daje nam mieszankę wybuchową, której celem jest maksymalna skuteczność w realnej konfrontacji, gdzie stawką często jest nasze zdrowie lub życie. MDS nie jest kolejną sztuką czy metodą walki wręcz tylko kompletnym systemem samoobrony, kładącym nacisk na wykorzystywanie psychologii, fizjologii i biomechaniki ludzkiego ciała. MDS uczy profilaktyki, zarządzania konfliktem oraz praktycznych rozwiązań, gdy konflikt fizyczny jest już nieunikniony lub gdy jest się celem niespodziewanej napaści. MDS stale ewoluuje. Fred Mastro, twórca MDS wraz z zespołem ekspertów ciągle rozwija i dopracowuje narzędzia systemu tak, aby sprostać zmieniającym się zagrożeniom współczesnego świata ...

  Mastro Defence System jest międzynarodową organizacją skupiającą ekspertów z zakresu samoobrony. Jej założycielem i oczywiście głównym instruktorem jest Fred Mastro. Centrum MDS mieści się w Charleroi (Belgia) i oferuje:

- profesjonalne szkolenia z samoobrony dla cywili, policji oraz wojska;

- szkolenia dla instruktorów (level 1-4)

- rozpoznanie i wsparcie dla ośrodków MDS na całym świecie;

- usługi z zakresu ochrony osobistej.

  Fred Mastro jest mistrzem filipińskich sztuk walki - Penchak Silat i Kali Studiował również BJJ, Krav Maga i MMA. Fred Mastro był zawodowym bodyguard'em. Ochraniał wielu polityków, gwiazdy filmowe i celebrytów, m.in Dalajlamę, Jean Clauda Van Damma i 50 Centa. Fred Mastro to także szkoleniowiec jednostek specjalnych w Belgii, Francji, Brazylii, Korei Południowej i USA. Jego ogromne, ponad 20 letnie  doświadczenie oraz praktyczna znajomość aspektów związanych z realną walką, samoobroną i bezpieczeństwem osobistym zaowocowało powstaniem systemu Mastro Defence System.

Nasza Grupa / Instruktorzy
Oferta Treningowa / Plan Zajęć
Wydarzenia
bottom of page